Kim nie jesteśmy?
Nie jesteśmy podmiotem gospodarczym, partią ani stowarzyszeniem, nie posiadamy osobowości prawnej. Nie musimy być rejestrowani, nie posiadamy obowiązków formalnych; księgowych, sprawozdawczych. Nasze Konsorcjum nie posiada własnego majątku, siedziby. Jednak organizujemy zespół nim zarządzający, kontrolujący jego działania, organizacyjny; księgowość, sprawozdawczość, informatykę, pijar, struktury, zarząd.
(https://pl.wikipedia.org/wiki/Konsorcjum)

Kim więc jesteśmy?
Jesteśmy Polakami - patriotami, grupą skupiającą osoby pełnoletnie, nie karane za jakiekolwiek przestępstwa. Organizujemy się na zasadach autora tego pomysłu, w oparciu o wewnętrzny regulamin jaki jest umową pomiędzy nami.Czy Polacy nie potrafią stworzyć globalnej organizacji, wzorowanej na syjonizmie, tyle, że etycznej? Wspierającej naród polski, jego suwerenność? Moim zdaniem, potrafią. Tylko musi ktoś im pokazać taką możliwość.  I ja, nieskromnie mówiąc,  to czynię.


Jaki ród, jaka rodzina, jest dzisiaj najzamożniejsza? Najlepiej zorganizowana ekonomicznie? To Rotshildowie i Rockeffelerowie.
A jak ci drudzy dorobili się majątku? Dzięki między innymi talentowi Ignacego Łukasiewicza. To Polacy nie mogą podobnie, sami się wspierać i robić biznesu dla swojego narodu - rodu polskiego? Potrafią. Należy tylko zacząć to czynić. Aby zacząć, należy to zakomunikować, stworzyć strukturę, procedury, zarząd, wsparcie. Słowem: organizację narodową, ale globalną,
https://www.forbes.pl/przywodztwo/historia-ropy-naftowej-w-polsce-brudna-nafta-czysty-zysk/mnkw6qv
https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/23/rockefellerowie-cz-i-henryk-pajak/
https://wirtualnapolonia.com/2015/12/18/najstarsza-na-swiecie-kopalnia-ropy-naftowej-znajduje-sie-w-...
https://youtu.be/5tyx-PG3Z94